ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0312 42 47 04

Контакт-центр0312 42 47 04

05.01.2016 / 16:27

Як укласти договір

Типовий договір врегульовує взаємовідносини споживача і постачальника газу. В ньому визначені обсяг, режим, строки, якість надання та порядок оплати послуг, права, обов`язки, відповідальність сторін тощо.

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 №2500 "Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам" обумовлено, що постачання природного газу побутовому споживачу здійснюється на підставі договору, що укладається між ним та постачальником на умовах типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого Регулятором, які є однаковими для всіх побутових споживачів України. Договір постачання природного газу з побутовими споживачами укладається з урахуванням статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного кодексу України шляхом заявочного приєднання побутового споживача до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам, що розміщений на офіційному веб-сайті Регулятора та постачальника і не потребує двостороннього підписання письмової форми договору.

Для забезпечення приєднання до умов договору постачання природного газу усіх діючих побутових споживачів, об'єкти яких знаходяться в межах закріпленої території постачальника із спеціальними обов'язками, ТОВ «Закарпатгаз Збут» в установленому порядку направлятиме кожному побутовому споживачу Типову заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу.

За відсутності зауважень до персоніфікованих даних у заяві-приєднанні та її змісту побутовий споживач зобов'язаний підписати заяву-приєднання та повернути один її примірник ТОВ «Закарпатгаз Збут». Якщо споживач не повернув постачальнику заяву-приєднання, фактом згоди споживача. про приєднання до умов договору (акцептування заяви-приєднання), є сплачений споживачем рахунок (квитанція) ТОВ «Закарпатгаз Збут» за поставлений природний газ та факт споживання природного газу після офіційного опублікування договору ТОВ «Закарпатгаз Збут» відповідно до вимог "Правил", за умови, що у споживача відсутній інший діючий постачальник.

У разі незгоди споживача укладати договір з ТОВ «Закарпатгаз Збут» із спеціальними обов'язками та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ - ПАТ «Закарпатгаз» - письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам та заява-приєднання до умов договору опубліковані в газеті Закарпатської обласної ради і обласної державної адміністрації «Новини Закарпаття»    № 144 (4461) від 22 грудня 2015 року.

Відправити заяву-приєднання можна за адресою постачальника:
ТОВ "Закарпатгаз Збут"
вул. Погорєлова, буд. 2
м. Ужгород, 88015