ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0312 42 47 04

Контакт-центр0312 42 47 04

22.05.2020 / 12:07

Закарпатці зможуть скористатися можливістю реструктуризації боргу за газ

ТОВ «Закарпатгаз Збут» шукає спільні шляхи виходу з проблемної ситуації і пропонує споживачам, які мають заборгованість за спожитий у поточному опалювальному періоді природний газ, укласти договір реструктуризації боргу.

Станом на початок травня поточного року заборгованість населення Закарпатської області за спожитий природний газ становить 950 млн. грн. Приріст заборгованості побутових споживачів станом на 01.05.2020р. за опалювальний період 2019/2020 р.р. з 01.10.2019р. склав 88,2 млн. грн. (10,2%). ТОВ «Закарпатгаз Збут» пропонує своїм клієнтам мінімізувати ризики відключення від газопостачання в міжопалювальний період та стягнення заборгованості в судовому порядку.

ТОВ «Закарпатгаз Збут»  шукає спільні шляхи виходу з проблемної ситуації і пропонує споживачам, які мають заборгованість за спожитий у поточному  опалювальному періоді природний газ, укласти договір реструктуризації боргу.

Основними умовами, за наявності яких буде розглядатись можливість укладення договору на реструктуризацію, є:

  • відсутність заборгованості станом на 01.10.2019р.;
  • оплата не менше 50% вартості спожитого клієнтом природного газу з 01.10.2019 по 30.05.2020р.;
  • відсутність субсидії у опалювальному періоді 2019/2020 рр.;
  • газопостачання не відключено.

Таким споживачам Товариство пропонує укласти договір, який дозволить розстрочити оплату боргу рівними частинами з 01.06.2020 року до 01.09.2020 року.

  • «Можливість оформити реструктуризацію актуальна для усіх споживачів природного газу Закарпатської області, які мають заборгованість за спожитий газ та погоджуються з умовами договору, – зазначає Вікторія Томинець. Таким чином, значна кількість споживачів-боржників отримує можливість з 1 червня до 1 вересня сплатити накопичений за опалювальний сезон борг рівними частинами, для того, аби увійти в наступний опалювальний сезон без боргів.

У разі виконання споживачем основних умов, описаних вище, для оформлення договору реструктуризації боргу, споживачу необхідно направити на електронну адресу ТОВ «Закарпатгаз Збут»  office@zkgaszbut.104.ua  такі документи: паспорт власника або особи, яка уклала заяву-приєднання до умов типового договору на постачання природного газу та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Для зручності в комунікації необхідно надати номер телефону для зворотного зв’язку. Працівники Товариства перевірять виконання споживачем вищенаведених умов та надані документи, оформлять угоду та запросять споживача для її підписання.  

Проте є й випадки, за яких оформити договір реструктуризації буде неможливо. До прикладу, якщо споживачу вже припинено газопостачання та/або справа щодо стягнення боргу передана до суду або виконавчої служби.

Крім того, наголошуємо, що ті споживачі, які отримували субсидію на природний газ в опалювальному періоді 2019/2020 рр. зобов’язані сплатити всю фактичну  вартість газу з врахуванням отриманої субсидії. За наявності заборгованості у споживачів-отримувачів субсидії, угода про реструктуризацію боргу може бути укладена виключно у разі надання довідок про затримку виплати заробітної плати, пенсії чи стипендії.