ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0312 42 47 04

Контакт-центр0312 42 47 04

23.08.2019 / 08:10

Закарпатці можуть запастися газом на всю зиму за літньою ціною

Сплатити за газ влітку, а використовувати його взимку пропонують споживачам газу.

"Твоя енергонезалежність"

"Твоя енергонезалежність"
ФОТО: АТ "Закарпатгаз"

Відповідно до умов акції, закарпатці мають змогу закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. (в т.ч. ПДВ). Акція має назву «Твоя енергонезалежність». Стартує вона 23 серпня напередодні Дня Незалежності і триватиме лише місяць.

Акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам зменшити витрати на газ в опалювальний період до 25%. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство на сезон – з 1 жовтня 2019 до 31 березня 2020 р.

Умовами акції передбачено, що участь у ній можуть взяти ті споживачі, які не мають поточної заборгованості. Для того, аби придбати так званий «зимовий» газ, необхідно прийти в Центр обслуговування клієнтів або зробити заявку самостійно через «Особистий кабінет» на сайті 104.ua та виконати оголошені умови.

  • «Якщо порівняти рівень цін на газ з початку року, то побачимо, що зараз вони найнижчі. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо. Тому покупка газу для зими у теперішньому періоді може стати вигідною інвестицією», — пояснила директор ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Запас газу можна придбати за літньою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Щоправда, у ціну не враховані послуги за доставку газу (розподіл і транспортування). Ці складові необхідно буде сплачувати за діючими тарифами помісячно уже в періоді споживання.

Для того, щоб легше визначитися з необхідним резервом газу на зиму, фахівці «Закарпатгазу Збуту» нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період використавши інформацію з  «Особистого кабінету».

Оформити заявку на приєднання до акції і отримати рахунок на оплату за замовлений газ можна на сайті в «Особистий кабінет» чи звернувшись в центри обслуговування клієнтів, маючи при собі паспорт, актуальні покази лічильника. Оплату рахунку необхідно здійснити до 25 вересня 2019р.

  • «Використати придбаний влітку газ можна в найближчому опалювальному періоді, тобто з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії кожного споживача за сезон буде залежати від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір», — пояснила директор ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - за ціною постачальника зі спеціальними обов’язками, що діятиме на той час. Тим споживачам, хто до 1 квітня 2020 роки не використає весь куплений газ, зможе використати залишок грошових коштів. Також цей залишок можна буде використати у випадках, коли ціна постачальника зі спеціальними обов’язками на газ буде нижчою, ніж ціна акції.