ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0312 42 47 04

Контакт-центр0312 42 47 04

14.11.2018 / 19:15

У новий рік без боргів: декілька порад від ТОВ "Закарпатгаз Збут"

Шановні клієнти ТОВ "Закарпатгаз Збут"! Наближаються новорічні та різдвяні свята. Бажаємо Вам, щоб вони пройшли в затишку, теплі та комфорті.

Для того, щоб зручно і швидко оплатити за газ радимо скористатися сучасними онлайн-сервісами.

Для того, щоб зручно і швидко оплатити за газ радимо скористатися сучасними онлайн-сервісами.
ФОТО: ТОВ "Закарпатгаз Збут"

Для цього просимо Вас вчасно сплачувати за спожитий природний газ. Це дасть можливість Товариству розрахуватися за отриманий ресурс з постачальником НАК «Нафтогаз України» та забезпечити Закарпатську область необхідними обсягами (лімітами) газу в наступних періодах. 

Для того, щоб здійснити платежі, немає необхідності чекати поки надійде рахунок. Суму, яку необхідно сплатити, можна дізнатись в особистому кабінеті на сайті 104.ua або через СМС-повідомлення на короткий номер 7104. Сплатити за газ можна дистанційно або у будь-якому відділенні банківської установи. Для цього необхідно назвати касиру особовий рахунок, адресу, ПІБ та повідомити призначення платежу "за природний газ". Після чого внести суму коштів та отримати чек про сплату.

Крім того, дізнатися свій поточний баланс за послуги з газопостачання можна, зареєструвавшись у веб-сервісі «Особистий кабінет» на сайті 104.ua або надіславши SMS-повідомлення на короткий номер 7104.

У веб-сервісі «Особистий кабінет» також передбачена можливість завантаження та друку квитанцій.

Нагадуємо: оплату за газ можна здійснити, не покидаючи Вашої теплі оселі, скориставшись нашими сучасними онлайн сервісами, шляхом списання грошових коштів з рахунку Вашої банківської карти:

  • через Особистий кабінет споживача на сайті 104.ua;
  • за допомогою платіжних онлайн - сервісів iPay, Portmone, Приват 24, EasyPay, MasterPass;
  • скориставшись мобільним додатком 104 Mobile.

а також через банківські установи та відділення "Укрпошти", вказавши особовий рахунок та суму платежу.

Крім того, Товариство нагадує, що 9 листопада 2017 року Верховною Радою України прийнятий Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який запроваджує нарахування штрафних санкцій – пені. Згідно з новим законом, пеня може з’явитись при найменшому порушенні термінів платежу за комунальні послуги та газ, адже в законі передбачено, що відсотки будуть нараховуватись за кожен день несплати. Нарахування пені передбачено з 01.05.2019 року.

Зокрема нагадуємо, що громадяни, які не мають можливості самотужки платити за житлово-комунальні послуги, можуть скористатися правом на отримання субсидії. Для цього їм необхідно звернутися до Управлінь з питань соціального захисту населення за місцем проживання.

Адміністрація Товариства дякує за взаєморозуміння та співпрацю!