ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0312 42 47 04

Контакт-центр0312 42 47 04

13.12.2019 / 09:07

Чат-ботом «7104ua» у месенджері Viber користуються 9,5 тисяч закарпатців

Запроваджено цей сервіс рівно рік тому — у грудні 2018 року

Миколай попросив встановити йому вайбер-бот

Миколай попросив встановити йому вайбер-бот
ФОТО: ТОВ "Закарпатгаз Збут"

З того часу кількість споживачів газу, що оцінили переваги користування цим сервісом, з початку року зросла у 17 разів.

“Вайбер-бот, на сьогоднішній день, один із найпопулярніших наших сервісів. У більшості сучасних людей телефон завжди під рукою. З його допомогою швидко і легко вирішуються як особисті, так і ділові питання. Тому природньо, що ми спостерігаємо збільшення реєстрацій”, — прокоментувала директорка ТОВ “Закарпатгаз Збут” Вікторія Томинець.

За допомогою вайбер-бота можна передавати показники лічильника газу, слідкувати за станом рахунку, переглядати історію оплат, скачувати квитанцію.

“Учора до нас в Центр обслуговування клієнтів прийшов незвичний клієнт. Сам святий Миколай! Попросив зареєструвати вайбер-бот. Це такий хвилюючий момент був для мене. Цей сервіс дуже зручний, адже дозволяє за 2-3 хвилини передати показники лічильника або ж сплатити за спожитий газ”, — поділилася Марія Рущак, менеджерка Центру обслуговування клієнтів в Ужгороді.

Для реєстрації споживачу слід вказати номер особового рахунку, суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу. Паблік-акаунт у Viber дає змогу користуватися одразу декількома особовими рахунками. Зареєструватись можна за допомогою детальної інструкції – https://viber.104.ua/, або засканувавши відповідний QR-код.